CEEK fiyatı büyük borsalarda listelenme haberiyle yüzde 30 yükseldi

Investing.com – Metaverse dalının tanınan kripto varlıklarından olan CEEK, bu hafta listelenme haberiyle değerli fiyat artışları gördü. 

408 milyon dolar piyasa bedeliyle 155. sırada bulunan CEEK VR (CEEK), bugün yüzde 10 geri gelerek 0,55 dolar düzeylerinden el değiştirmesine karşılık KuCoin ve Huobi Küresel üzere büyük borsalarda listelenme gelişmesiyle dün yüzde 30’u aşan bir fiyat artışı gördü. 

CEEK fiyatı, bu hafta 0,42 dolar düzeyinden alıcı bulduktan sonra dünkü süreçlerde 0,64 dolara kadar yükseldi ve Metaverse tokenleri ortasında en düzgün fiyat performansına sahip kripto varlık oldu. 

CEEK VR (CEEK) Nedir?

Haziran 2018’de piyasaya sürülen bir proje olan CEEK VR (CEEK), müzik ve canlı konserler için en çok ilgi gören Metaverse tabanlı kripto varlıklarından biridir. CEEK, spor, cümbüş, TV, müzik üzere bölümlerde çeşitli sanal gerçeklik tecrübeleri sunar.

CEEK VR’ı eşsiz kılan özelliği ise tescilli VR kulaklığı ve BestBuy ve Target üzere büyük perakendecilerde bulunan yüksek çözünürlüklü 4D kulaklıklarıdır. CEEK, geçen yılın sonlarında The Ellen Show’da görünse bile, kripto alanında kıymetli iştiraklere sahip. CEEK ayrıyeten Lady Gaga, Ziggy Marley, Demi Lovato, U2 üzere dünyaca ünlü ikonlarla iş birliklerine imza attı.

CEEK, Ethereum ve BNB zincirlerinde hem ERC-20 hem de BEP-20 sürümlerini içeren platformun birincil hizmet tokenidir. CEEK sahipleri sanal gerçeklik alanlarına, hayır hedefli bağış toplama aktifliklerine, spor aktifliklerine, konserlere katılabilirler.

Kucoin ve Huobi Küresel listeleme haberleri CEEK talebini artırdı

Hem Huobi Küresel hem de KuCoin üzere büyük borsalardan ikisinin tıpkı anda platformlarında CEEK tokeni listelemesi, bu hafta düşüş yüklü devam eden kripto piyasalarında CEEK’in üst istikametli bir ivme kazanmasını sağladı.

CEEK piyasa bedeli, son fiyat artışıyla 100 milyon doların üzerinde artış gördü. Kimi yorumculara nazaran CEEK, mevcut ortalıkları ve kullanım durumları değerlendirildiğinde kripto aleminde şimdi gereğince değerlenmemiş bir Metaverse projesi olarak görülüyor. 

CEEK fiyatı, dünkü yüzde 30’luk yükselişten sonra bugün bir ölçü geri çekilmesine karşın haftalık yüzde 27 kıymet artışıyla 0,55 dolar düzeylerinde el değiştiriyor. 

Muharrir: Günay Caymaz

Previous Article

Sivilleri vuran Rusya, Le Pen’in zafer riski, besin fiyatları – Piyasalarda neler oluyor?

Next Article

Hafta sonu öncesi kripto paralarda son durum

You might be interested in …