Popüler şaka tabanlı token Shiba Inu’ya yönelik sosyal hacim ve genel duyarlılık son derece yüksek ve olumlu kalırken, varlığın finansal verilerine göre ticaret hacmi düşmeye devam ediyor.

Sosyal metrikler yeni zirvelere ulaşsa da SHIB’in piyasa verileri büyüme göstermiyor. Kripto para biriminin bugün Binance’teki ticaret hacmi 11 trilyon tokene ulaşırken, tokenin fiyatının yerel en yüksek seviyeye ulaştığı bir önceki hafta 200 trilyona yakın seviyede yer alıyordu.

Öte yandan pozitif sosyal hacim, trader’ların ve yatırımcıların SHIB’in geleceği ve potansiyeli ile hâlâ ilgilendiğini ancak henüz cüzdanlarıyla desteklemeye hazır olmadıklarını gösteriyor. Sosyal medyadaki popülerlik açısından, SHIB daha önce Twitter’da Bitcoin, Ethereum ve Dogecoin’den daha fazla popüler hale gelmişti.

Bu haberin yazıldığı sırada SHIB, 0,00003563 dolarlık son kısa vadeli zirvesinden %19 düşüş ile işlem görmeye devam ediyor. SHIB vadeli işlemlerindeki açık pozisyonlar,son derece yüksek bir değeri gösterdikten sonra önemli ölçüde düştü. Çoğu trader fonlarını SHIB’e dayalı türevlerden uzaklaştırsa da fiyat nispeten sabit kaldı ve büyük bir düzeltme ile karşı karşıya kalmadı.

Bu makale ilk olarak Kriptofoni üzerinde yayımlanmıştır

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz